gdzie chcesz skoczyć?

kiedy chcesz skoczyć?

imię
e-mail lub nr tel.

gadu-gaduGadu-Gadu napisz do nas
skoki spadochronowe w górachskoki spadochronowe nad morzemskoki spadochronowe
skoki spadochronowe
Jak to działa?

REZERWACJA SKOKU

1) zadzwoń do nas (nr tel. 602 323 323 ), napisz maila: tandemy@skoczmy.pl odezwij się na gg: 40 40 62 58 aby zarezerwować skok.
2) w odpowiedzi na rezerwację skoku otrzymasz od nas maila z wszystkimi szczególami.
3) gdy będzie zbliżał się termin skoku, prosimy o telefon aby potwierdzić szczegóły skoku. Najpóźniej na dwa dni przed skokiem chcielibyśmy wiedzieć czy rezerwować skoczka kamerzystę do Twojego skoku. Oczywiście wcześniej jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.

CENY:

Skok w tandemie na strefach stacjonarnych w Polsce 700 zł (600 zł)
skok nad morzem kosztuje - ceny wkrótce
Skok w Niemczech - ceny wkrótce
Skok w Tatrach - ceny wkrótce

wynajęcie kamerzysty na strefach stacjonarnych w Polsce od 250 zł do 300 zł
(w zależności od miejsca) - film, foto plus montaż strefa)

 

Dojazd i spotkanie na lotnisku

W umówionym terminie spotykamy się na lotnisku (bardzo łatwo nas znaleźć ponieważ mamy charakterystyczne kropkowe kombinezony). Jeżeli jednak nas nie zobaczysz, podejdź do Centrali Lotniska (zwykle jest to budka) i zapytaj o nas, zostaniemy wezwani przez głośnik.
Musisz wziąć pod uwagę, że jest to lotnictwo (pogoda, samolot, zgody na latanie, itp.) i skok nie zawsze odbywa się o wyznaczonej godzinie. Najlepiej zaplanować sobie awaryjnie kilka godzin. Jeżeli przyjeżdżasz z małym dzieckiem pamiętaj o zapasie jedzenia dla niego. Na większości "Stref Zrzutu" znajdują się dobrze wyposażone bary z ciepłymi posiłkami.

Kilka cennych rad dla pasażera

1) Ubierz się wygodnie (w okresie letnim kombinezon ubiera się na bieliznę, chyba że jest chłodno) i załóż buty, które nie spadną (najlepiej sportowe).

2) Nie przejmuj się, jeżeli nosisz okulary. Mamy specjalne gogle, które zakłada się na nie.

3) Nie pij alkoholu "na odwagę".

4) Nie nurkuj poprzedniego dnia.

5) Nie pij gazowanych napojów i zjedz coś lekkiego.

6) Przygotuj się na OGROMNĄ DAWKĘ ADRENALINY!!

Przygotowanie do skoku na lotnisku

Przed skokiem przejdziesz 15 minutowe przygotowanie do skoku. Na szkoleniu dowiesz się jak zachować się podczas skoku ijak będzie wyglądał jego przebieg. Wszystko oczywiście odbywa się na ziemi :) Jeżeli interesuje Cię to już teraz, obejrzyj film.


Skok w tandemie

Skaczemy z wysokości 4000 m. Spadamy ok. 6o sekund. Prędkość podczas wolnego spadania może sięgnąć nawet 250 km/h. Otwarcie spadochronu następuje na wysokości 1700 m. Szybowanie na otwartej czaszy trwa około 5 min. W tym czasie pasażer może sterować spadochronem do wysokości 500 metrów, po czym oddaje uchwyty sterownicze tandem pilotowi. Lądowania na spadochronie tandemowym są bardzo łagodne ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania pasażer unosi nogi tak, aby instruktor wylądował za niego.

Po skoku

Po lądowaniu dostaniesz certyfikat z ważnymi danymi ze skoku (min. prędkość i czas spadania)

skoki spadochronowe w tandemie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmontowanie filmu trwa zazwyczaj około 7 dni (kamerzyści robię tych filmów więcej). Wysyłamy filmy wraz ze zdjęciami na adres podawany w uzupełnianym na początku formularzu. Wszystko wypalane jest na specjalnych płytach "tandemowych" ;)

skoki spadochronowe